CSG Het Noordik geslaagdenlijst

Vestiging Studie Sector/differrentiatie Roepnaam Tussenv Achternaam Woonplaats
Vroomshoop Basisberoepsgerichte leerweg Handel & Administratie Nick Gerrits Vroomshoop
Julian Kikkert Vroomshoop
Dustin van Leeuwen Den Ham
Gevorg Sarojan Vroomshoop
Mike Zandbergen Vroomshoop
Techniek – Bouw/metselen Kelvin Brinkman Vroomshoop
Danny Mulder Vroomshoop
Techniek – Bouw/timmeren Jarno Dekker Den Ham
Leroy van Goor Vroomshoop
Jeroen Marsman Vroomshoop
Techniek – Metaal Maureen Bergsma Westerhaar-Vr’wijk
Jeffrey Jansen Vroomshoop
Mart Reekers Vriezenveen
Jelle Slot Vriezenveen
Verzorging Cecilia Baarslag Geerdijk
Sanne Botter Vroomshoop
Hester Brink Den Ham
Marissa Brink Den Ham
Vivianda Drogt Vroomshoop
Jennifer Meijer Vroomshoop
Esther van Nuil Westerhaar-Vr’wijk
Wendy Schonewille Vroomshoop
Manouk Tiekink Vroomshoop
Silke Welink Vroomshoop
Kaderberoepsgerichte leerweg Handel & Administratie Jesson ter Bekke Vroomshoop
Mirna Bove Vroomshoop
Tamara Coenraad Vroomshoop
Luc Kaalverink Vroomshoop
Jarno Klopstra Vroomshoop
Sem Kosse Vroomshoop
Nathalie Koster Vroomshoop
Linsey Olsman Vroomshoop
Stan Reuvers Vroomshoop
Bram Timmer Vroomshoop
Evelyn Veldkamp Den Ham
Timo Weelink Geerdijk
Techniek – Bouw/metselen Stefan Fokkert Daarlerveen
Rick Webbink Westerhaar-Vr’wijk
Jordy Wolters Westerhaar-Vr’wijk
Techniek – Bouw/timmeren Sven Derks Bergentheim
Robin de Jonge Vroomshoop
Remco Kroeze Vroomshoop
Nick Lensen Westerhaar-Vriezenveensewijk
Edwin Nijboer Westerhaar-Vr’wijk
Techniek – Metaal Arvid Biglaar Westerhaar-Vr’wijk
Thijs Dasselaar Vriezenveen
Stef Schutte Sibculo
Robin Veldhuis Westerhaar-Vr’wijk
MAG-lassen Nil Diploma Stef Schutte Sibculo
Mart Reekers Vriezenveen
Jelle Slot Vriezenveen
Timo Dasselaar Almelo
Verzorging Cynthia Bergsma Westerhaar-Vr’wijk
Noa Drogt Den Ham
Esmee Ekkel Vroomshoop
Kimberly Evers Vroomshoop
Anne-Lynn Gerrits Vroomshoop
Lesley Gerrits Vroomshoop
Manon Hulst Vroomshoop
Michelle Kamphuis Hoge Hexel
Sabine Kamphuis Marle
Manon Langeveld Westerhaar-Vr’wijk
Anouk van Lenthe Den Ham
Janique van der Vinne Vroomshoop
Gerjan Wessels Westerhaar-Vr’wijk
Leerwerktraject Techniek – Bouw/metselen Ruben Binnenmars Den Ham
Julian Wessels Westerhaar-Vr’wijk
Techniek – Metaal Rogier Bonte Vroomshoop
Jan Kamphuis Marle
Theoretische leerweg Economie Nathalie Bakhuis Vroomshoop
Reece Benjamins Vroomshoop
Tjalle van Dalen Vroomshoop
Meral Dogger Vroomshoop
Sil de Groot Vroomshoop
Roberto Hesselink Geerdijk
Demi Kamphuis Den Ham
Marèll Kuiper Den Ham
Rosa-Lynn Makkinga Vroomshoop
John-Yarnick Marsman Vroomshoop
Owen Peters Vroomshoop
Sharon Sluijer Daarlerveen
Stef Snippe Vroomshoop
Maxime van Straten Vroomshoop
Daan Timmerman Den Ham
Niek Varwijk Westerhaar-Vr’wijk
Max Zagers Vroomshoop
Techniek Gerjen van Haarst Vroomshoop
Bert Kamphuis Marle
Nick Marsman Vroomshoop
Bram Meijerink Vroomshoop
Jeroen Nijkamp Den Ham
Tim van der Vinne Vroomshoop
Zorg & Welzijn Maurits Bakhuis Vroomshoop
Tim ter Bekke Westerhaar-Vriezenveensewijk
Pam Beumer Den Ham
Daniëlle Binnenmars Beerzerveld
Emma Croezen Westerhaar-Vr’wijk
Sander Davenschot Vroomshoop
Denise Drenthen Vroomshoop
Demi Ekkel Vroomshoop
Danique Endeman Den Ham
Lars Hooiveld Vroomshoop
Anneke Kamphuis Vroomshoop
Sien KleinJan Den Ham
Jelmer Kok Vroomshoop
Jesse Lamberink Vroomshoop
Lotte Pekkeriet Den Ham
Sanne Teunis Den Ham
Greg van der Weide Vroomshoop
Vestiging Studie Sector/differrentiatie Roepnaam Tussenv Achternaam Woonplaats
Vriezenveen Basisberoepsgerichte leerweg Sport, Dienstv. en Veiligheid Demi Dam Wichers Wierden
Jeffrey Godeke Westerhaar-Vr’wijk
Sarina Hoekman Westerhaar-Vriezenveensewijk
Max Mäkel Geesteren
Djaira Maneschijn Vriezenveen
Jouk Steenstra Vriezenveen
Jacco Torny Vriezenveen
Technologie & Dienstverlening Niek Bouwhuis Vriezenveen
Luca Kruissel Wierden
Eric Marsman Daarle
Antraneik Ohanyan Vriezenveen
Areet Ohanyan Vriezenveen
Gerjan Roelofsen Sibculo
Sven Vrielink Vriezenveen
Corwin Wagt Westerhaar-Vriezenveensewijk
Verzorging Sarah Al-Diwan Vriezenveen
Anke Assink Vriezenveen
Jenina Broekhuis Vriezenveen
Sterre Brunsman Vriezenveen
Lianne Drenth Sibculo
Lisanne Gerrits Westerhaar-Vr’wijk
Rosalie Harbers Wierden
Naomi Hoff Wierden
Charlotte Neep Vriezenveen
Isabel Nijkamp Vriezenveen
Demi Reekers Vriezenveen
Denise Veldman Aadorp
Jetske Westra Westerhaar-Vr’wijk
Inge Winter Vriezenveen
Kaderberoepsgerichte leerweg Sport, Dienstv. en Veiligheid Luuk Bos Vriezenveen
Jordy Dijkhuis Wierden
Geoffrey Dissel Westerhaar-Vr’wijk
Davey Fokkert Wierden
Sem van der Kolk Wierden
Dennis Kroon Vriezenveen
Tom van Leeuwen Almelo
Stan Maneschijn Hengelo
Saartje Minkjan Vriezenveen
Thomas Morsink Vriezenveen
Romy Mossink Vriezenveen
Joris Mulder Vriezenveen
Stephan Nieuwenhuis Wierden
Daan Pierik Vroomshoop
Tim van Putten Wierden
Technologie & Dienstverlening Laurynn Bouwman Aadorp
Thom Folbert Vriezenveen
Lars Harbers Vriezenveen
Tobias ten Hartog Vriezenveen
Rianne Hemmink Vriezenveen
Joran Jasper Vriezenveen
Tycho Kemperman Westerhaar-Vr’wijk
Jop Kruders Wierden
Noa de Lange Vriezenveen
Maura Oordt Vriezenveen
Kayleigh Prinsen Wierden
Olav Scheffer Vriezenveen
Gido Scherphof Vriezenveen
Jeffrey Schutte Westerhaar-Vr’wijk
Jesse Span Aadorp
Jelle Webbink Vriezenveen
Verzorging Kimberley ter Bekke Sibculo
Sterre Berends Wierden
Nienke Borger Vriezenveen
Sharon Bruggink Westerhaar-Vriezenveensewijk
Anouk Dasselaar Vriezenveen
Nancy Eijkelenkamp Aadorp
Marit Hoff Vriezenveen
Marit Hopster Wierden
Johanneke Jager Vriezenveen
Famke de Jong Wierden
Marèl Kerkdijk Vriezenveen
Myrthe Kerkdijk Vriezenveen
Naomi Kerkdijk Vriezenveen
Fleur Meijer Almelo
Ilse Nobel Bruinehaar
Anouk Rohof Vriezenveen
Ellen Smelt Vriezenveen
Kelsey Spikker Wierden
Lotte Stegeman Vriezenveen
Anne Weustenenk Wierden
Romy de Witte Vriezenveen
Theoretische leerweg Economie Frank Alberts Vriezenveen
Joanne Beverdam Wierden
Femke Bokdam Wierden
Esra Bos Vriezenveen
Joost Catsburg Wierden
Lyanne Eshuis Wierden
Job Geerligs Vriezenveen
Anouk Gijsbers Vriezenveen
Antal Hartman Geesteren Ov
Florance Herlaar Wierden
Koen Heuten Wierden
Vera Kamp Wierden
Anne Kleinjan Vriezenveen
Naomi Koops Vriezenveen
Bas Koppelman Vriezenveen
Carmen Kraaiveld Almelo
Stijn Kroon Wierden
Stan Legtenberg Vriezenveen
Gertjan Meijer Geesteren Ov
Ruben Niezink Wierden
Igor Noltes Daarlerveen
Stein van Nuil Westerhaar-Vr’wijk
Jelle Postma Wierden
Cas Rozema Vriezenveen
Marieke van der Schaaf Daarle
Ilse Schmal Aadorp
Esther Schutte Hoge Hexel
Mauro Slatius Westerhaar-Vr’wijk
Chiel Slomp Wierden
Emma Smelt Vriezenveen
Reinout Smelt Vriezenveen
Kim Twiest Wierden
Lisanne Vrielink Vriezenveen
Martijn Wessels Vriezenveen
Nienke Wessels Vriezenveen
Jelle de Wilde Vriezenveen
Romee Winkel Vriezenveen
Techniek Robin ten Bergen Vriezenveen
Bente Bosch Daarle
Daan Buitenhuis Almelo
Ynanco des Celles Westerhaar-Vr’wijk
Sander Egberts Vriezenveen
Niek Folbert Vriezenveen
Jasper Holsbrink Geesteren Ov
Ryan Kikkert Vriezenveen
Bart Knol Vriezenveen
Maurice Leijen Vriezenveen
Ronald Reuvekamp Vriezenveen
Mike Vliek Vriezenveen
Bjorn de Witte Vriezenveen
Zorg & Welzijn Britt Beldman Vriezenveen
Elrieke Bennink Wierden
Jasmijn Bosman Vriezenveen
Maria Budagian Vriezenveen
Anneloes Dekker Aadorp
Vlada Dubovkina Almelo
Emma Eshuis Vriezenveen
Danique Goossen Vriezenveen
Karlijn Hoff Vriezenveen
Esmee Janssen Wierden
Madelon Jaspers Faijer Vriezenveen
Loes Kappert Daarle
Femke Klein Bruinink Vriezenveen
Dominique Koers Wierden
Joanne Meinetten Daarle
Dinja Middelkamp Wierden
Jorieke Oude Luttikhuis Vriezenveen
Melissa Pas Vriezenveen
Britt Valk Daarle
Irene Voortman Wierden
Lotte Winkel Vriezenveen
Vestiging Studie Profiel Roepnaam Tussenv Achternaam Woonplaats
Noordikslaan Atheneum cultuur en maatschappij Sophie Bootsma Almelo
Anna van Oosterom Almelo
Sophie Ramp Almelo
Femke van Rijn Wierden
Marloes Westenberg Enter
Chelsea van Zwieten Almelo
economie en maatschappij Matthijs Alberts Vriezenveen
Babette Aubri Almelo
Stijn Brand Vriezenveen
Silke Breukelman Wierden
Bryan Fokkert Wierden
Bram Folbert Vriezenveen
Elvera Groothalle Den Ham
Herjan Immink Daarle
Ruben Kerkhof Almelo
Bas Kippers Wierden
Mart Kranen Vriezenveen
Fabrice Kroeze Almelo
Elke Looms Vriezenveen
Dennis Nijsink Wierden
Kevin Oelen Vroomshoop
Maarten Remmink Wierden
Leon Scholten Almelo
Sona Simonian Almelo
Daan Spackler Wierden
Kai Tijhuis Wierden
Nina Velten Enter
Bas van Wijk Vriezenveen
natuur en gezondheid Bram Aman Vriezenveen
Emma Boers Almelo
Noah Bolte Vriezenveen
Maureen Dannenberg Wierden
Kirsten Haan Vroomshoop
Ruth ten Hove Wierden
Rimoon Hurmuz Vriezenveen
Kaya Kroezen Almelo
Matthijs Landewe Almelo
Stijn Nieuwenhuis Vriezenveen
Mieke Nijhof Enter
Fei Nijhuis Wierden
Myrel Oude Wesselink Wierden
Eva Pots Weerselo
Emma Sloot Sibculo
Roos van ‘t Spijker Almelo
natuur en techniek Femke Binnenpoorte Almelo
Axel Blaauwbroek Almelo
Stef Bolks Den Ham
Koen Buitenhuis Almelo
Berend Hopman Wierden
Joris Kamphuis Wierden
Ruben Lucas Almelo
Sanne Metsemakers Almelo
Jurre Nawijn Almelo
Joël Nijsink Wierden
Matthijs van Rijswijk Almelo
Elvira Wessels Vriezenveen
Mark Witteveen Vriezenveen
Gymnasium cultuur en maatschappij Manouk Horsting Borne
economie en maatschappij Luuk Boone Wierden
Tim Brandenburg Almelo
Jonathan Engelgeer Almelo
Amber Meulenbeld Vriezenveen
Furkan Mikiroglu Almelo
Dana Schrotenboer Den Ham
Bernhard Toering Aadorp
Manon Winter Vriezenveen
natuur en gezondheid Yusuf Bahar Almelo
Noëlle ten Brinke Nijverdal
Megan Bruins Almelo
Leonie KleinJan Den Ham
Rianne de Lange Vriezenveen
Martijn Veninga Almelo
Daphne Wijma Wierden
natuur en techniek Ellen Lucas Vroomshoop
Lukas ter Maat Almelo
Jelle van Mil Vriezenveen
Rick Wiltvank Almelo
Havo cultuur en maatschappij Sanne Aalderink Vriezenveen
Britt de Boer Wierden
Tessa ter Braak Almelo
Nadya Brunsman Aadorp
Alyssa Cox Vroomshoop
Maureen van de Hel Vriezenveen
Denise Kobes Daarlerveen
Tessa Loovers Vriezenveen
Miriam van Oudheusden Almelo
Rachel Remy Almelo
Bart Verhoef Vriezenveen
Marjon Vrij Almelo
Iris Wemekamp Almelo
Dylan Westen Almelo
economie en maatschappij Fabienne Benjamins Vroomshoop
Guido Bernasco Vriezenveen
Sven Boogerd Aadorp
Remco Booij Wierden
Linda Bulthuis Wierden
Kim Companjen Vriezenveen
Mikki Dahlhaus Zenderen
Wouter van Dijk Vriezenveen
Maaike Elfrink Wierden
Dominique Eshuis Almelo
Nienke Eusterbrock Almelo
Lars Gerrits Wierden
Wouter Grendelman Wierden
Randall van Haarst Den Ham
Afke-Huldrike Hiemstra Almelo
Remko Horstink Daarle
Max Horstman Vriezenveen
Bengt Jager Tubbergen
Kirsten Jansen Almelo
Joël Janssen Vriezenveen
Anke Jasper Vriezenveen
Bart Jimmink Almelo
Lieke Kampinga Almelo
Thijs Kappert Wierden
Iris Klaster Almelo
Gideon Kleisen Almelo
Guus van de Kolk Almelo
Nick Kosse Vroomshoop
Benthe Kuipers Wierden
Lennart Kuipers Bornerbroek
Imke Lamsma Vriezenveen
Linda Leeflang Almelo
Naomi Lensen Vriezenveen
Carlijn Lodder Vriezenveen
Thomas Mol Wierden
Jorrit Mulder Vriezenveen
Maarten Nijen Twilhaar Vriezenveen
Tom Otten Almelo
Thom Pape Vriezenveen
Dani Peeters Wierden
Delano Remy Almelo
Gido Roelofsen Almelo
Jannes Rutterkamp Almelo
Thijmen Schepers Vriezenveen
Majlen Schonewille Almelo
Daan Schooten Almelo
Lars van Schooten Wierden
Maureen Smalbrugge Wierden
Marc Soepenberg Den Ham
Stef Sturing Almelo
Cheryl Uitslag Vriezenveen
Raymond te Vaanholt Almelo
Jesse Valk Wierden
Thijs Valk Daarle
Niels Veldhoff Vriezenveen
Jan Willem Wessels Daarle
Marlin Wessels Almelo
Ralph de Witte Mander
Sander Woudstra Almelo
Samer Zahweh Almelo
natuur en gezondheid Manon Alferink Vroomshoop
Daniëlle Averesch Wierden
Demi Baan Aadorp
Merle Baasdam Ootmarsum
Rowi Bakhuis Hoge Hexel
Meagan Beld Almelo
Ilse Berkel Wierden
Marnick Boeve Rijssen
Emiel Bökkerink Almelo
Lisa Borger Wierden
Niels Borghuis Wierden
Sven Braamhaar Vriezenveen
Diede Bronkhorst Nijverdal
Maurice Buursema Wierden
Melvin Coolen Almelo
Bente Dam Wichers Wierden
Sanne Derks Westerhaar-Vr’wijk
Dionne Dijkslag Almelo
Daan Dijkstra Almelo
Richèl Dommerholt Vriezenveen
Laura Friesacher Vriezenveen
Eline Grol Vriezenveen
Tijmen Harink Almelo
Jennifer Helder Almelo
Anne-Jet de Hoop Wierden
Matthijs Jansen Den Ham
Melanie Jansen Vriezenveen
Marieke Karsten Vriezenveen
Patrick Keizer Almelo
Matthijs Klumpers Wierden
Karen-Elise Kobes Vriezenveen
Carlijn Koebrugge Almelo
Amber Krikhaar Almelo
Loes Kuipers Geesteren Ov
Demi van der Meer Wierden
Thomas Mulder Wierden
Britt Pellicaan Vriezenveen
Maran Platenkamp Almelo
Lauri Poppe Wierden
Marije Pot Geesteren Ov
Emma Roetgerink Enter
Tristan de Roode Almelo
Rusha Schelfhorst Almelo
Katleen Schipper Vriezenveen
Josephine Smelt Vriezenveen
Danique Smit Aadorp
Marloe Teunis Westerhaar-Vr’wijk
Stan Tiehuis Almelo
Bo Timmer Vroomshoop
Yme van der Velde Almelo
Sophie Verschuur Almelo
Kim Vrielink Wierden
Brunhilde Wessels Almelo
Sharon Wichers Vriezenveen
Renske van den Wijngaard Almelo
Jim Zengerink Hengelo
natuur en techniek Tobias Boers Wierden
Sanne Bredewoud Wierden
Brenda Dijkink Almelo
Seline Flietstra Almelo
Alexander Heerkes Borne
Yoran Hoff Almelo
Vibeke van Houttum Almelo
Niels Koerssen Wierden
Niek van der Kolk Almelo
Bas Lenters Vriezenveen
Anne Meijer Daarle
Barbara Roseboom Wierden
Kevin Tjipjes Wierden
Floris-Jan Wasser Vriezenveen
Ryan Westendorp Almelo
Vestiging Studie Sector/differrentiatie Roepnaam Tussenv Achternaam Woonplaats
C. van Renneslaan Basisberoepsgerichte leerweg Handel & Administratie Tamara Arshak Almelo
Kemalettin Çekiç Almelo
Tim Kleinheerenbrink Almelo
Lotje Smit Almelo
Sport, Dienstv. en Veiligheid Anouk Donkervoort Almelo
Anthony van Duiven Almelo
Colin Entjes Almelo
Berkay Görgülü Almelo
Sydney Grobben Almelo
Nick Smits Vasse
Jim van der Wulp Almelo
Techniek Breed Gertjan Brendel Vriezenveen
Nick de Jong Almelo
Dylan Kroezen Almelo
Djurn van Ommen Almelo
Sven Vos Almelo
Luuk Zendman Almelo
Aaron Zwaan Almelo
Verzorging Jezz-lynn Blaaupot Almelo
Danique Gervink Almelo
Linden Janssen Almelo
Wieke Mulder Almelo
Rachel Munneke Almelo
Annie Sarkis Almelo
Elsa de Swart Almelo
Gemengde leerweg Handel & Administratie Jordi Besselink Bornerbroek
Efkan Ekici Almelo
Gaine Elwoear Almelo
Mike Langeveld Almelo
Pim Schoemaker Almelo
Twan Schuttenbeld Bornerbroek
Maral Sipanian Almelo
Techniek breed Tim van Beugen Almelo
Wout Bokdam Bornerbroek
Verzorging Kyara Bijleveld Almelo
Romy Landkroon Almelo
Rosalie Olthof Almelo
Birthe Oosterhuis Tubbergen
Danique van der Veen Almelo
Kaderberoepsgerichte leerweg Handel & Administratie Tanja Adomyan Almelo
Mehdi Chehab Almelo
Tycho Egberink Bornerbroek
Marrick Grijzen Almelo
Sebahattin Kakci Almelo
Aram Navasardjan Almelo
Handel & Verkoop Berkan Karasoylu Almelo
Merihcan Manti Almelo
Joey Scholten Almelo
Sport, Dienstv. en Veiligheid Frederik ten Brink Almelo
Maike Bussing Almelo
Amber Dam Wichers Wierden
Rick Droste Almelo
Chimaron Matitaputty Almelo
Martijn van der Veer Almelo
Techniek breed Patrick Beld Almelo
Roy Dekker Vriezenveen
Reno Dood Vriezenveen
Marnick Fokke Vriezenveen
Rudolf Kobes Vriezenveen
Dion Maathuis Almelo
Perry Nordt Vroomshoop
Milan Slettenhaar Nijverdal
Lennard Toersche Vriezenveen
Rick Veldhuis Wierden
Verzorging Samara Ekkel Westerhaar-Vr’wijk
Caglanur Karakis Almelo
Esmée Kosters Wierden
Kayleigh Pots Wierden
Seza Simonian Almelo
Lisa van der Voort Almelo
Roeland Wanschers Wierden
Demi van Weert Almelo
Alicia Wolfert Almelo
Theoretische leerweg Economie Alisia Bergman Aadorp
Demi-Jan Bos Almelo
Shania van Dael Almelo
Fleur Ganzeboom Almelo
Sharona Janssen Wierden
Emma Kamphuis Almelo
Marwa Mawed Almelo
Pamela Niehaus Almelo
Fleur Oude Grotebevelsborg Ootmarsum
Aïsha Picauly Almelo
Joy Piksen Almelo
Sigourney Rensink Almelo
Namara Ciara Sahertian Almelo
Ramon Stieber Almelo
Timon Stuifzand Borne
Vera Trienen Bornerbroek
Stijn Veldhuis Borne
Joey Veltink Daarlerveen
Milton Vizzini Almelo
Romée de Vries Almelo
Des’ree Westen Almelo
Tessa Westendorp Almelo
Noëlle Wind Wierden
Mert Yar Almelo
Techniek Rowdy Blaak Almelo
Gerben Burink Almelo
Casper Gasthuis Almelo
Kelvin Horstman Almelo
Léon Horstman Almelo
Hamdi Khanfour Almelo
Joël Lichtenberg Wierden
Conner Loonstra Almelo
Leon Oude Vrielink Borne
Benjamin Schuurhuis Almelo
Mark Seiger Almelo
Hèng Sun Almelo
Sander Tukker Almelo
Bram Voskamp Almelo
Deflin Weldink Almelo
Zorg & Welzijn Joy Benson Almelo
Joppe Bruinink Almelo
Ellemijn Hofman Almelo
Tooske Hofman Almelo
Hidde Korte Almelo
Tim Leferink Almelo
Loren Pas Vriezenveen
Xandenine Philips Almelo
Taneshia Portier Almelo
Babette Provoost Almelo
Mirte te Riele Almelo